|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| USB тип A, шт. | 2 |
|---|---|
| USB тип C, шт. | 1 |
| Ємність, Вт·год | 286 Вт*г |
| Автомобільна зарядка | Так |
| Автомобільна розетка (вихід) | 1. 1 х 12В. 220 Вт |
| Батарея | LiFePO4 |
| Вихід для бездротової зарядки | Ні |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Колір | Чорний |
| Кількість циклів заряджання | 3000+ циклів |
| Можливість зарядки від сонячної панелі | Так |
| Номінальна потужність | 600 Вт |
| Підтримка додаткових батарей | є |
| Рабоча температура | від 0°С до +40°C |
| Розетка змінного струму (220-230В) | 3 х 230 В |
| Розміри | 234 x 231x 146 мм |
| Сонячна зарядка | 220 Вт |
| Тип продукту | зарядна станція |
| Форма вихідного сигналу | Чиста синусоїда |
| Функція ДБЖ | Ні |
| Гарантія | 24 міс. |
| Вага | 4. |
| Дисплей | з |
| Максимальна потужність | 38 |
| Пікова потужність | 12 |
| Тип заряджання | Po |
| Час зарядки від розетки | 1 год |
| Індикація заряду | Так |
| Вихід USB Type-A | 2 х 12 Вт |
| Вихід USB Type-C | 1 х 100 Вт |
| Водонепроникний корпус | Так |
| Для великої побутової техніки | Ні |
| Для дрібної побутової техніки | Так |
| Для електроніки | Так |
| Додаток IOS / Android | Так |
| Заряджання від USB | Так |
| Заряджання від акумулятора | Ні |
| Заряджання від мережі | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перенапруги | Так |
| Колеса | Ні |
| Ліхтарик | Ні |
| Матеріал | пластик |
| Одночасно заряджувальних пристроїв | 5 шт |
| Протиударний корпус | Ні |
| Підсвічування | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Управління зі смартфона | Так |
| Швидке заряджання батареї | Ні |
Новий відгук або коментар
Зарядна станція EcoFlow River 3 Plus, 600W, 286Wh (EFRIVER3PLUS-EU-CBOX)_EU (EFRIVER3PLUS-EU-CBOX_EU)
Немає в наявності
Код товару: 618493
12 970 грн
12 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Компактна та потужна зарядна станція EcoFlow RIVER 3 Plus EcoFlow RIVER 3 Plus – справжня міць серед компактних зарядних станцій. З ємністю 286 Вт·ч та номінальною потужністю 600 Вт пристрій легко справляється з більшістю завдань. RIVER 3 Plus може мати до 90% побутових приладів. А завдяки технології X-Boost – забезпечити роботу девайсів потужністю до 1200 Вт. Є додатковий вбудований світловий елемент. Станція живить до 99% пристроїв. Ідеальне джерело безперебійного живлення (ДБЖ) RIVER 3 Plus - це висококласне рішення, спеціально створене для роботи з чутливими пристроями, адже зарядна станція всього за 10 мс переключається в режим безперебійного живлення (ДБЖ). Девайс гарантує безперебійну роботу техніки під час несподіваних перебоїв із електропостачанням. RIVER 3 Plus - перша станція, оснащена інтерфейсом, сумісним із ПК та мережними накопичувачами даних (NAS). Рішення забезпечує безперервну роботу та захист даних під час перебоїв електропостачання. Наприклад, заряд станції досягає низького рівня (від 10% до 5%), спеціальне програмне забезпечення Power Manager відправляє сповіщення на телефон, програма пропонує користувачеві зберегти дані та ініціює правильне автоматичне вимкнення програм. Технологія X-GaNPower Завдяки інноваційній технології X-GaNPower станція демонструє потужну енергоефективність, що дозволяє вдвічі продовжити час роботи малопотужних пристроїв. При цьому RIVER 3 Plus зберігає компактний дизайн (станція на 30% менша за розміром, ніж моделі попередньої лінійки RIVER 2) та мінімальний рівень шуму – всього 30 дБ. Способи та швидкість зарядки Завдяки технології X-Stream, RIVER 3 Plus може зарядитися від мережі змінного струму лише за 1 годину. Від сонячних панелей, використовуючи енергію відновлюваних ресурсів, RIVER 3 Plus може повністю зарядитись протягом 1,5 години. * На швидкість заряджання можуть впливати різні фактори: потужність сонячної панелі, освітленість та кут падіння світла, температура навколишнього середовища. ** Сонячні панелі продаються окремо. RIVER 3 Plus можна заряджати від автомобільного акумулятора під час руху автомобіля. А завдяки розумному генератору (бензин/газ) зарядна станція може відновити свій заряд протягом 1 години. Акумулятор LiFePO4 Портативні зарядні станції EcoFlow оснащені сучасними літій-залізо-фосфатними акумуляторами LiFePO4, що забезпечують 3000+ циклів розрядки/зарядки протягом 10 років щоденного використання, поки ємність станції не досягне 80%. Технологія захисту акумулятора X-Guard Серія зарядних станцій RIVER 3 оснащена передовим хмарним алгоритмом моніторингу, який включає понад 40 заходів безпеки, що захищають акумулятор від різних ризиків, пов’язаних із струмом, напругою та температурою. Ступінь захисту Завдяки стандарту IP54 акумулятор надійно захищений від вологи. Міцний вогнестійкий корпус розрахований на суворі умови експлуатації і навіть після падіння з висоти 1,5 метра RIVER 3 Plus залишиться неушкодженим. Інтелектуальне управління Завдяки оновленій версії програми EcoFlow, ви отримуєте докладнішу інформацію про процес заряджання та стан акумулятора. Підключайтеся без зусиль через Bluetooth та Wi-Fi, та керуйте пристроєм дистанційно, навіть коли ви знаходитесь поза домом.