платежі
по 398 грн
Увага! При виборі "Оплати частинами" від ПриватБанку до суми замовлення додається 3%, що відповідає банківській комісії за надання послуги
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
| USB порти | 1 x USB |
|---|---|
| Вага | 0.00 |
| Вихідний струм | 3 A |
| Гарантія | 12 міс. |
| Довжина кабеля | - |
| Додаткові характеристики | відповідність стандартам - Power delivery і Quick Charge 3.0. вихідна напруга - 5-12 В. вихідна потужність - 36 Вт. номінальна вхідна напруга - 100-240 В |
| Живлення | мережа |
| Кабель в комплекті | без кабеля |
| Колір | Чорний |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Максимальна вихідна потужність | 36 Вт |
| Максимальний вихідний струм | 3 А |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Особливості | функція швидкого заряджання |
| Призначення | універсальне |
| Розмір | немає даних |
| Технологія швидкої зарядки | QC 3.0 |
| Тип | мережевий зарядний пристрій |
| Тип вихідного підключення | USB. USB Type-C |
| Adaptive Fast Charging (AFC) | Ні |
| Fast Charge | Ні |
| Fast Charge Huawei (FCP) | Ні |
| Power Delivery | Ні |
| PowerIQ | Ні |
| Programmable Power Supply (PPS) | Ні |
| Qi | Ні |
| Quick Charge | Так |
| SuperCharge (SCP) | Ні |
| Vooc | Ні |
| Версія PD | - |
| Версія PowerIQ | - |
| Версія QC | 3.0 |
| Вихід USB1 | 5В / 3А |
| Вихід USB2 | 5В / 3А |
| Вихід USB3 | нет |
| Вихід USB4 | немає |
| Вихід USB5 | немає |
| Вихід USB6 | немає |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Ні |
| Захист від перезаряду | Так |
| Захист від перенапруги | Так |
| Кабель | немає |
| Максимальна потужність | 36 Вт |
| Наявність дисплея | Ні |
| Підсвічування / Індикація | Ні |
| Роз'єм кабеля | - |
| Роз'єми USB-C | 1 |
| Роз'єми USB-А | 1 |
| Тип кріплення автомобільного ЗУ | - |