|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−16%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| USB порти | 1 x USB Type C |
|---|---|
| Вага | 52.1 |
| Вага, г | 52.10 |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Вихідний струм | 3 A |
| Вхідне підключення | USB Type-C |
| Гарантія | 6 міс. |
| Додаткові характеристики | вхідна напруга: 110-240 В |
| Живлення | мережа |
| Кабель в комплекті | без кабеля |
| Колір | Білий |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Максимальна вихідна потужність | 25 Вт |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 25.00 |
| Максимальний вихідний струм | 3 А |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Особливості | Super Fast Charging max. 25W, PD 3.0 PPS max. 25W, Zero Standby Power Consumption( <5mW ) |
| Призначення | універсальне |
| Роз'єм виходу | USB Type-C |
| Розмір | 38 x 22 x 66.94 |
| Сумісність | Надшвидка зарядка 25 Вт, сумісна з Galaxy S10 5G, A80, A70 та майбутніми сумісними пристроями |
| Технологія швидкої зарядки | PD 3.0 |
| Тип | мережевий зарядний пристрій |
| Тип вихідного підключення | USB Type-C |
| Тип зарядного пристрою | Мережевий |
| Тип зарядного пристрою (опис) | для телефону/смартфона, для планшета, для навушників |
| Adaptive Fast Charging (AFC) | Ні |
| Fast Charge | Так |
| Fast Charge Huawei (FCP) | Ні |
| Power Delivery | Так |
| PowerIQ | Ні |
| Programmable Power Supply (PPS) | Ні |
| Qi | Ні |
| Quick Charge | Ні |
| SuperCharge (SCP) | Ні |
| Vooc | Ні |
| Версія PD | 2.0 |
| Вихід USB1 | 3A |
| Вихід USB2 | немає |
| Вихід USB3 | нет |
| Вихід USB4 | немає |
| Вихід USB5 | немає |
| Вихід USB6 | немає |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перезаряду | Так |
| Захист від перенапруги | Так |
| Кабель | немає |
| Максимальна потужність | 25 Вт |
| Наявність дисплея | Ні |
| Підсвічування / Індикація | Ні |
| Роз'єми USB-C | 1 |
Новий відгук або коментар
Мережевий зарядний пристрій Samsung 25W Type-C White (EP-T2510NWEGEU)
Немає в наявності
Код товару: 603535
670 грн
799 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Потужно вдосконалено Новий адаптер живлення покращує роботу вашої робочої станції завдяки надшвидкій зарядці до 25 Вт для пристроїв, сумісних з кабелями USB Type-C. Компактний і одночасно потужний Вони стають дедалі меншими. Завдяки технології GaN Tech ваш адаптер живлення, доступний у чорному та білому кольорах, став тоншим і зручнішим для подорожей, ніж його попередник. Економте на режимі очікування Повна потужність застосовується не завжди. Адаптер живлення мінімізує споживання енергії у режимі очікування з 20 до 5 мВт, максимізуючи економію електроенергії до 75%. Крім того, він виготовлений із суміші матеріалів, які дбайливо ставляться до планети, що робить нас уважнішими до навколишнього середовища. Настільки ж безпечно, як і швидко Немає нічого важливішого. Захистіть від перевантаження струмом, коротким замиканням, високою температурою, низьким рівнем витоків тощо. Сумісність з Type-C Знайдіть місце у своїй сумці з пристроями. Заряджайте до 25 Вт робочу станцію та інші пристрої з підтримкою Type-C, не говорячи вже про сімейство Galaxy.
![Мережевий зарядний пристрій Samsung 25W Type-C White (EP-T2510NWEGEU) [603535] Мережевий зарядний пристрій Samsung 25W Type-C White (EP-T2510NWEGEU) [603535]](/content/images/30/741x390l80mc0/78132295662359.jpg)
![Мережевий зарядний пристрій Samsung 25W Type-C White (EP-T2510NWEGEU) [603535] Мережевий зарядний пристрій Samsung 25W Type-C White (EP-T2510NWEGEU) [603535]](/content/images/30/220x390l80mc0/23067481354939.jpg)
![Мережевий зарядний пристрій Samsung 25W Type-C White (EP-T2510NWEGEU) [603535] Мережевий зарядний пристрій Samsung 25W Type-C White (EP-T2510NWEGEU) [603535]](/content/images/30/672x390l80mc0/93522629759279.jpg)
![Мережевий зарядний пристрій Samsung 25W Type-C White (EP-T2510NWEGEU) [603535] Мережевий зарядний пристрій Samsung 25W Type-C White (EP-T2510NWEGEU) [603535]](/content/images/30/390x390l80mc0/51578923122171.jpg)