платежі
по 216 грн
Увага! При виборі "Оплати частинами" від ПриватБанку до суми замовлення додається 3%, що відповідає банківській комісії за надання послуги
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
| Ємність батареї | 10000 mAh |
|---|---|
| Індикація заряду | Дисплей |
| Вихідні інтерфейси | 2 × USB; USB Type-C |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Black |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Модель | Y137 |
| Особливості | Підтримка швидкої зарядки |
| Призначення | Для зарядки пристроїв |
| Розміри, мм | 148 × 68 × 10 мм |
| Технологія батареї | Li-Pol |
| Потужність | 22.5 W |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
Зовнішній акумулятор WUW Y137 (PD22.5W quick charge) 10000mAh Black вирізняється своєю універсальністю та вражаючою функціональністю, а також великою ємністю при досить компактних розмірах. Завдяки підтримці технологій прискореної зарядки, таких як Quick Charge 3.0 і Power Delivery, сумісні гаджети заряджаються швидше звичайного.
Корпус повербанку надійно зібраний, виготовлений із міцного вогнестійкого пластику. У верхній частині передньої панелі аксесуара розташований, захищений глянсовою накладкою, дисплей, який допоможе контролювати його роботу та рівень заряду вбудованої батареї ємністю 10 000 mAh.
На бічній грані аксесуара знаходиться кнопка управління, а зверху ─ роз'єм Type-C для його зарядки і два USB-порти для зарядки різних гаджетів. Максимальна сила вихідного струму становить 3А.
Портативна батарея підтримує режим швидкого заряджання та може заряджати гаджети з вихідною потужністю до 22.5 Вт. Сумісні моделі смартфонів Huawei, Apple, Xiaomi будуть готові до роботи у найкоротший термін. Варто звернути увагу, що пристрій, що заряджається, повинен також підтримувати прискорену зарядку, інакше увімкнеться стандартний режим роботи.
ОСОБЛИВОСТІ:
− ємність: 10 000 mAh;
− можливість заряджати відразу 2 пристрої;
− підтримка протоколів швидкої зарядки;
− висока якість складових та матеріалів;
− відносно компактні розміри такого потужного пристрою;
− декілька рівнів захисту для безпечної зарядки;
− LED-дисплей з відображенням заряду батареї.