платежі
по 239 грн
Увага! При виборі "Оплати частинами" від ПриватБанку до суми замовлення додається 3%, що відповідає банківській комісії за надання послуги
Пн-Пт: 09:00–18:00
Сб-Нд: вихідний
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
| Ємність батареї | 10000 mAh |
|---|---|
| Індикація заряду | Дисплей |
| Вихідні інтерфейси | USB Type-A; USB Type-C; вбудований кабель Type-C; вбудований кабель Lightning |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Black |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Модель | Y158 |
| Особливості | Підтримка швидкої зарядки |
| Призначення | Для зарядки пристроїв |
| Розміри, мм | 107.6 × 69.4 × 16.2 мм |
| Технологія батареї | Li-Pol |
| Потужність | 22.5 W |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
WUW Y158 — потужний і зручний зовнішній акумулятор ємністю 10 000 mAh для активних користувачів ґаджетів.
Крім великої ємності акумулятора, ще одна важлива особливість моделі Y158 від WUW — вбудовані кабелі. Тобто цей повербанк одразу готовий до використання: не потрібно купувати й потім носити при собі додаткові кабелі. Пристрій завжди цілком готовий до того, щоб поновити заряд девайсів, при чому одночасно двох.
У повербанк WUW Y158 вбудовано:
— кабель USB-C;
— кабель Lightning.
Такий помічник стане незамінним для тих, хто користується одразу двома пристроями, які мають різні роз’єми для заряджання.
Power bank WUW Y158 оснащений світлодіодним цифровим дисплеєм. У режимі реального часу на ньому відображається рівень заряду батареї. Пристрій виготовлений з міцного й вогнестійкого пластику. Має літій-полімерний акумулятор. Оснащений двома роз’ємами — USB та USB-C.
🚚 Доставимо швидко та зручно!
💳 Онлайн-оплата
Оплатіть замовлення без зайвих зусиль через банківську картку під час оформлення.
(При оплаті знімається банківська комісія: 1,5% для LiqPay та 1,3% для MonoPay)
🏦 Безготівковий переказ
Оплата через розрахунковий рахунок (з ПДВ / без ПДВ)
✅ Гарантія
Ми дбаємо про якість вашої покупки! Всі товари мають від 12 місяців офіційної гарантії з моменту продажу, якщо виробником не зазначено інший термін.
🔄 Обмін та повернення
Якщо товар вам не підійшов, ви можете повернути його протягом 14 днів за умови збереження оригінальної упаковки та товарного вигляду.
📜 Обмін та повернення здійснюються згідно з чинним законодавством. Закону України "Про захист прав споживачів".
