платежі
по 297 грн
Увага! При виборі "Оплати частинами" від ПриватБанку до суми замовлення додається 3%, що відповідає банківській комісії за надання послуги
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
| Ємність батареї | 20000 mAh |
|---|---|
| Індикація заряду | З індикатором рівня заряду |
| Вихідні інтерфейси | 2 × USB; USB Type-C |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Black |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | Y138 |
| Особливості | швидка зарядка |
| Призначення | Для зарядки пристроїв |
| Роз'єм входу | 18 W |
| Розміри, мм | 68 × 148 × 25 мм |
| Технологія батареї | Li-Ion |
| Технологія зарядки | Quick Charge 3.0 |
| Потужність | 22.5 W |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Тип заряджання | Мережа, сонячна панель, автомобільна зарядка |
| Вага | 400 г |
Повербанк WUW Y138 — компактна універсальна батарея, виготовлена з високоякісних матеріалів, дозволить швидко та безпечно зарядити будь-який з ваших гаджетів. Зовнішній літій-полімерний акумулятор має ємність 20000 мАг.
Зарядний пристрій практичний у використанні. Його зручно брати із собою, не турбуючись про випадкове пошкодження під час транспортування.
ШВИДКА ТА БЕЗПЕЧНА ЗАРЯДКА
Оснащений двома роз'ємами USB — для заряджання гаджетів. Type-C можна використовувати як для заряджання гаджетів, так і самої батареї.
Повербанк підтримує технологію швидкого заряджання Power Delivery та Quick Charge 3.0. Технологія швидкого заряджання дозволяє не тільки заряджати в прискореному режимі підключені пристрої, але й зовнішній акумулятор.
Для безпеки гаджетів у пристрій вбудовано кілька рівнів захисту: від перенапруги, перезаряджання, короткого замикання та перегріву.